Extatický pôrod

121.00 

Po absolvovaní kurzu budete dokonale pripravená na pôrod vo všetkých smeroch, čo Vám umožní vstúpiť do materstva sebavedome a s odvahou. Začiatok najkrajšieho obdobia Vášho života tak bude v znamení nadšenia, radostného očakávania, keďže budete disponovať všetkými potrebnými informáciami.

Do kurzu sa môžete zapojiť v ktorejkoľvek fáze tehotenstva. 

Poďme sa teda pripraviť na toto nádherné extatické dobrodružstvo!

Kategórie: Značky: , , ,

Popis

Gratulujem Vám k Vášmu tehotenstvu! Bez ohľadu na to, či je to Vaše prvé, druhé, tretie alebo niekoľkonásobé  tehotenstvo, vždy ho sprevádzajú pocity nadšenia alebo obavy z toho, aký bude jeho priebeh až po samotný pôrod. A samozrejme, aké bude Vaše bábätko. Dovoľte mi, aby som bola prostredníctvom tohto on-line domáceho kurzu Vaším sprievodcom počas tejto krásnej cesty tehotenstvom. Jeho cieľom je predovšetkým to, aby ste Vaše tehotenstvo prežili v harmónií a potom bude aj Váš pôrod nádherný a nezabudnuteľný.

Určite máte v tejto chvíli veľa otázok, ktoré pramenia z nového pocitu, čo je úplne prirodzené a normálne. Žijeme v dobe, kedy sme nasiaknuté strachom z pôrodu, a pritom je to tak prirodzená vec! No vplyvom bežnej praxe sa z nej, naopak, stala hrôzostrašná udalosť v živote žien. Som tu preto, aby som Vám pomohla vyvrátiť tieto mylné predstavy a pomohla Vám nastaviť svoju myseľ na pokojný pôrod. Iba tak si dokážete túto jedinečnú skúsenosť naplno užiť.