O mne

Volám sa Veronika Kopecká. Som maminou úžasného chlapca. Mala som prirodzený a pokojný pôrod do vody metódou Hypnopôrodu, ktorú vyučujem na Slovensku už niekoľko rokov. Predtým som však bola z pôrodu vystrašená, nedôverovala som svojmu telu, že to zvládne a premýšľala som nad sekciou. Vďaka tejto jedinečnej metóde som sa dokázala úplne uvoľniť, a tak bol môj pôrod jednoduchý a príjemný. Rodila som v pôrodnici v Hainburgu a svojho syna som porodila do vody. Odvtedy sa tejto téme venujem naplno a stala sa mojou vášňou. Skrátka, milujem a baví ma, čo robím.

Dovoľte mi, aby som sa práve ja stala Vašim sprievodcom počas tejto krásnej cesty tehotenstvom. Dovoľte mi, aby som Vás zasvätila a ukázala Vám, ako je možné zažiť jemný a prirodzený pôrod.

Či už čakáte Vaše prvé alebo štvrté bábätko, narodenie každého dieťaťa je veľmi krásnou emocionálnou a obohacujúcou skúsenosťou. Naučím vás tieto všetky potrebné a neoceniteľné techniky v uvoľnenom a príjemnom prostredí, kde zažijeme veľa dobrej zábavy. Ponúkam Vám aj možnosť zvoliť si môj domáci on-line kurz Extatický pôrod – prvý on-line kurz predpôrodnej prípravy na Slovensku.

Som profesionálna členka Hypnopôrodnej asociácie a certifkovaná lektorka Hypnopôrodu. Absolvovala som individuálne školenie s Katharine Graves, ktorá je zakladateľkou kurzov Hypnopôrodu v Anglicku. Taktiež som mala tú česť absolvovať skvelé školenie pre duly u svetoznámeho lekára Dr. Michela Odenta a Liliany Lammers v Londýne. Som zakladateľkou programu Extatický Pôrod. Počas môjho tehotenstva ma začalo fascinovať všetko ohľadne tehotenstva, pôrodu a materstva.

Vďaka skúsenosti, ktorú som prežila počas pôrodu, som pocítila túžbu zasvätiť všetky ženy do skrytých možností pôrodu. Pôrod nemusí byť iba o bolesti a o nepríjemnej skúsenosti, ale že to môže byť jedna z tých najkrajších a najposilňujúcejších skúseností v živote ženy. Skĺbila som všetky svoje informácie, osobné skúseností a skúseností žien, ktoré som mala tú česť pripraviť na pôrod a vytvorila som pre Vás Extatický Pôrod – Pokojný pôrod bez strachu. 

Vďaka môjmu kurzu pochopíte, že pôrod je krásna a prirodzená skúsenosť v živote každej ženy. Vďaka môjmu programu s využitím hypnopôrodných techník bude Váš pôrod príjemný a posilňujúci pre Vás a Vaše dieťatko. Výsledkom toho bude, že zostanete v harmónii pred, počas a po pôrode. Vľavo je somnou zakladateľka Hypnopôrodu vo Veľkej Británií Katharine Graves a Vpravo – Michel Odent a Liliana.