Prečo si zvoliť náš kurz?

Hypnopôrod je veľmi efektívny a úplne prirodzený spôsob príchodu dieťatka na svet, ktorý Vám umožní objaviť radosť a zázrak zrodenia. Extatický Pôrod posilňuje oboch – budúcu mamičku i otecka, pričom má reálne pozitívny vplyv aj na bábätko a vydrží po celý život. Naučte sa sebavedomiu a jednoduchosti prirodzeného a pokojného pôrodu! Vaše telo je stvorené porodiť pokojne a pohodlne, preto môže byť práve pôrod tým najkrajším a najsilnejším zážitkom Vášho života.

Hypnopôrod je uznávaná, logická a kompletná predpôrodná príprava so zameraním na prirodzený pôrod. Využíva silu pozitívneho myslenia kombinovanú s ľahko naučiteľnými metódami hlbokej relaxácie, dýchacích techník, vizualizácií a pozitívnych afirmácií. Jej hlavným cieľom je znížiť úzkosť, stres, únavu a strach, čo zákonite vedie k zmierneniu bolesti pri pôrode.

Na kurze sa naučíte nielen techniky hypnopôrodu, ale zároveň získate aj všetky potrebné informácie týkajúce sa priebehu pôrodu. Dozviete sa a pochopíte, čo sa deje v tele počas pôrodu a aké možnosti máte k dispozícii v jeho jednotlivých fázach. S nadobudnutými vedomosťami a zručnosťami budete pripravení dosiahnuť pôrod podľa Vašich predstáv, ktorý tak môže byť veľmi príjemný, pokojný a bez medikamentov. Je to kombinácia odstránenia strachu a budovania Vášho sebavedomia.

Dostanete príležitosť a potrebné sebavedomie, aby ste dokázali počas pôrodu zachovať pokoj a zostať pod kontrolou. Vďaka našej podpore začnete viacej dôverovať vlastnému telu, Vášmu dieťatku a Vášmu inštinktu, aby ste si  mohli užiť tehotenstvo a pôrod bez strachu a „očakávanej“ bolesti. Nezaručíme úplnú elimináciu nepohodlia či dokonca bolesti, ale pomôže Vám zachovať si pokoj a užívať si pozitívnu skúsenosť z pôrodu.

Nemôžeme Vám zaručiť a sľúbiť perfektný prirodzený pôrod, ale naučíme Vás ako môžete mať ten najlepší pôrod pre Vás bez ohľadu na okolnosti. Mnohé ženy, ktoré už absolvovali naše kurzy, opisujú Extatický Pôrod ako najúžasnejšiu a najsilnejšiu skúsenosť v ich živote.